Mazur vice-liderem ligii wojewódzkiej juniorów młodszych !!

• autor: mks_doro, 2010-06-13 19:39

Dziś Mazur na własnym boisku rozgromił Victorię Bartoszyce 6:1 (2:0). (Więcej).

1 połowa:

1 min.- Zaczyna Mazur.

8 min. - Rzut karny dla Mazura!!! Jedenastkę na bramkę zamienił Piotr Zatowski i mamy 1:0 dla ełczan.

25 min.- Piękny strzał zawodnika z Victorii, piłka uderza w poprzeczkę.

28 min.- Faulowany Karol Karwowski w polu karnym, lecz sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

30 min.- 2:0 !!!!  Bramkarz gości, niefortunnie wybił "piątkę", futbolówka trafiła pod nogi Chmielewskiego, a ten ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

40 min.- Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Wynik do przerwy 2:0 dla Mazura.

2 połowa:

1 min.- Rozpoczyna drużyna z Bartoszyc.

2 min. - Groźny strzał Kamila Brulińskiego, piłka odbiła się od bramkarza, Zatowski był na miejscu i strzałem w prawy róg bramki pokonał golkipera gości już drugi raz. Mamy 3:0 !!!

4 min. - Rzut wolny dla gospodarzy, wykonywał Bruliński, niestety nie celnie.

6 min.- Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Piątkowski i zawodnik z Victorii.

7 min. - Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości.

9 min.- Trzecia żółta kartka dla gracza gości i rzut wolny dla Mazura.

12 min.- Piękna akcja gości i jest 3:1.

30 min.- Zamieszanie w polu karnym, które wykorzystuje Cholewiński i strzela czwartą bramkę dla Mazura!!

32 min.- Rzut rożny dla drużyny z Bartoszyc, piękną interwencją popisał się Dawid Szmiglewski.

33 min. Zmiana w drużynie gospodarzy za Piątkowskiego wchodzi Dąbrowski.

35 min.- Kurza po oskrzydlającej akcji strzela bramkę na 5:1 !!!

37 min.- Rzut wolny dla gości, lecz po raz kolejny piękną interwencją popisał się bramkarz ełckiego Mazura.

38 min.- Bramka  na 6:1!! Strzelcem bramki Duenas Flores.

39 min.- Łukasz Doroszko marnuje dogodną sytuację do zdobycia bramki.

40 min.- Sędzia kończy spotkanie i ełczanie mogą się cieszyć ze zdobycia vice-mistrzostwa ligi wojewódzkiej juniorów młodszych.